Beste leden,

De regering heeft vandaag 31 maart 2020 besloten om alle maatregelen betreffende het coronavirus te verlengen. Dat heeft de KNVB doen besluiten om de competities in het amateurvoetbal dit seizoen niet meer te hervatten. Dit besluit geldt voor de mannen, vrouwen en jeugd, in de zaal en op het veld, op alle amateurniveaus* en in heel Nederland. Dit tot hun grote spijt. Maar gezondheid gaat voor alles.
Het bestuur van DES Swalmen volgt de richtlijnen van de KNVB en de overheid. Tevens gaat het bestuur zich voorbereiden op het komende seizoen, activiteiten etc. De Bosberg blijft tot nader order gesloten.

Het bestuur.

Stand Ranglijst

Ranglijst
 

Ons Partner Netwerk

                Logo vvv partnerclub witte tekst    

                respect

                knvb

Facebook | Twitter

facebook


twitterpage