Beste sportvrienden, ouders en verzorgers,

De huidige Corona situatie in Nederland heeft een grote impact op ons dagelijkse leven.

Dingen waaraan we zo gewend zijn kunnen we plotseling niet meer doen en het leven staat voor een groot gedeelte stil. Op bezoek bij ouders of grootouders, maar ook gewoon naar school gaan kan op dit moment niet meer. Niet alleen het dagelijkse leven staat op zijn kop maar deze crisis drukt ook een stempel op DES Swalmen. 

 

Zojuist is door de KNVB bekend gemaakt dat de amateurcompetitie helemaal wordt stilgelegd en dit houdt in dat er voor de start van de zomerstop geen wedstrijden meer worden gespeeld.  Ook Mini DES Dag, DES Dag en het Piet Hermans toernooi zullen niet doorgaan.

 

We moeten nog afwachten wat de gevolgen van deze crisis zijn voor DES  maar wij zullen u de komende tijd via nieuwsbrieven en website op de hoogte houden. Tot slot, laten we nog even met zijn allen volhouden en vooral … blijf gezond.

 

Hay Thijssen

Voorzitter DES Swalmen

Stand Ranglijst

Ranglijst
 

Ons Partner Netwerk

                Logo vvv partnerclub witte tekst    

                respect

                knvb

Facebook | Twitter

facebook


twitterpage