In deze rubriek stellen we graag spelers aan jullie voor! Wil jij of je kind er ook eens graag in? Stuur dan de gegevens en een foto naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
Naam: Dante Koolen
Leeftijd: 8 jaar
Team: JO9-3
Ik voetbal al sinds: 2017
Over mezelf: Ik wilde al heel lang op voetballen, maar ik zat ook al op turnen en op judo. Met turnen wilde ik al een tijd stoppen om te gaan voetballen, maar ik moest van mijn moeder eerst het seizoen afmaken. Toen ik eindelijk mocht gaan voetballen kwam ik in het team terecht bij mijn vrienden. Dit vind ik heel leuk! Ook de trainers, Siem en Peter, vind ik heel leuk. Het is soms wel eens lastig om het enige meisje te zijn in het team, de jongens zijn vaak toch wel ruw. Het liefst sta ik in de goal! Als ik niet voetbal zit ik op school in groep 5 en judo ik. En ik speel heel graag met mijn Switch!
 

Stand Ranglijst

ranglijst
 

Ons Partner Netwerk

                Logo vvv partnerclub witte tekst    

                respect

                knvb

Facebook | Twitter

facebook


twitterpage